Tepebaşı Belediyesi Müdürlük ve Birimlerinde Türkiye'ye örnek olacak nitelikte çalışmalar yapılmakta ve siz değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Engelliler Montaj Atölyesi

Engelliler Montaj Atölyesi

Sosyal Yaşam Merkezi'nde eğitim alan bireyler, Haziran 2014 tarihinde Aşağısöğütönü Yaşam Köyü'nde açılan "İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi" ne geçerek sertifika programını burada tamamladı.

Tepebaşı AG Uygulaması

Tepebaşı AG Uygulaması

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Tepebaşı Belediyesi, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak, yurttaşların, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün üç boyutlu görüntüsü ile fotoğraf çektirebilmeleri için yeni bir uygulama geliştirdi.

Su Sporları Merkezi

Su Sporları Merkezi

Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi Su Sporları Merkezi'nde su sporlarının yanı sıra birçok alanda da aktiviteler ilgi görüyor.Tüm gruplarda başlayan eğitimler aralıksız devam ederken yeni yüzmeye başlayan çocuklar temel eğitimleri almaya devam ediyor.

Su Kurusu Uygulama Merkezi

Su Kurusu Uygulama Merkezi

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nün, "Yeşil Ürünler" kapsamındaki çalışmalarından biri olan "Sukurusu" Uygulama Merkezi, bölgede geri kazanım konusunda bilinç düzeyinin arttırılması için yeni ve farklı etkinlikler düzenlemek amacıyla 1 Aralık 2009 tarihinde kurulmuştur.

Tepebaşı'nın Aydınlık Yüzü Güneşe Dönük

Tepebaşı'nın Aydınlık Yüzü Güneşe Dönük

Eskişehir'in gelişen yenilikçi yüzü Tepebaşı Belediyesi, yönünü güneşe dönüyor. Çevreye verdiği değer ve çalışmalarla adını, tüm Türkiye'ye duyuran, uluslararası arenada ilgi uyandıran Tepebaşı Belediyesi, enerjisini güneşten elde edecek.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Tepebaşı Belediyesi

REMOURBAN PROJESİ

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin 2015 yılında almaya hak kazandığı Avrupa Birliği Projelerinin en önemlilerinden olan REMOURBAN Projesi büyük bir hızla devam ediyor.

Diğer Çalışmalar
Başa Dön