Komisyonlar


Meclis Başkanı

Dt.Ahmet ATAÇ

Meclis 1. Başkan Vekili

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)

Meclis 2. Başkan Vekili

Nuray AKÇASOY (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - Nazan ERŞAHİN (CHP)
Yedek Üye - Turgut DOĞANDOR (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - H. Canan ADLIM (CHP)
Yedek Üye - Ahmet İLKER (CHP)

Plan Bütçe Komisyonu

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Metin GÜNDOĞDU (CHP)
Akın ÇAMOĞLU (CHP)
Orhan DURMUŞ (AKP)
Neşe KARADEMİR (AKP)

Encümen Üyeleri

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Mustafa COŞU (CHP)

İmar Komisyonu

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)
Hasan ÜNAL (CHP)
Nazan ERŞAHİN (CHP)
Mehmet GÜNDOĞAN (AKP)
Ali İNCİ (AKP)

Eğitim Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
Fatma Banu KURT (CHP)
Şenel ALTUN(CHP)
Emre AYDIN (AKP)
Orhan DURMUŞ (AKP)

Yönetmelik Komisyonu

Ahmet İLKER (CHP)
Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Mustafa BİRSEN (AKP)
Fatih ÖZATA (AKP)

İçkili Yerler Bölgesi Belirleme Komisyonu

Hasan Hüseyin BOLAT (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Burhan ÇİFTER (AKP)
Mehmet GÜNDOĞAN (AKP)

Pazaryerleri Komisyonu

Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Niyazi ÇETİN (CHP)
Hasan TUTUCU (CHP)
Erkan KOCA (AKP)
Fatih ÖZATA (AKP)

Hukuk Komisyonu

Akın ÇAMOĞLU (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Turgut DOĞANDOR (CHP)
Fatih ÖZATA (AKP)
Mustafa KAVAS (AKP)

Sanat Kültür Spor Komisyonu

Fatma Banu KURT (CHP)
Zehra ZEYDAN (CHP)
Seyfettin ÇALIŞKAN (CHP)
Ali İNCİ (AKP)
Mustafa KAVAS (AKP)

Esnaf ve Zanaatkârlar Komisyonu

Zehra ZEYDAN (CHP)
Mustafa COŞU (CHP)
Niyazi ÇETİN (MHP)
Mustafa GÜLERYÜZ (AKP)
Burhan ÇİFTER (AKP)

Sağlık Çevre Komisyonu

Mustafa ÖNDER (CHP)
Seyfettin ÇALIŞKAN (CHP)
Fatma Banu KURT (CHP)
Meliha ÇELİK (AKP)
Emre AYDIN (AKP)

Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
Hatice Canan ADLIM (CHP)
Zeynep ÇETİN (CHP)
Zuhal SEZGİN (AKP)
Neşe KARADEMİR (AKP)

İç Anadolu Belediyeler Birliği

Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)
İbrahim KÖKDERE (CHP)
Hatice Canan ADLIM (CHP)

Tarihi Kentler Birliği

Nuray AKÇASOY (CHP)
Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)

Sağlıklı Kentler Birliği

Nazan ERŞAHİN (CHP)
Fatma Banu KURT (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
H. Canan ADLIM (CHP)

İsim Belirleme Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP)
İbrahim KÖKDERE (CHP)
Akın ÇAMOĞLU (CHP)
Erkan KOCA (AKP)
Zuhal SEZGİN (AKP)

Başa Dön