HACI ŞAHİN'DEN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ve yönetim kurulu üyesi Gazi Astsubay Gürel Şenay ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın, şehit yakınları ve gazi dernekleri ile temasları sürüyor.

Son olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ve yönetim kurulu üyesi Gazi Astsubay Gürel Şenay, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Şahin ve Şenay, dernek faaliyetleri hakkında Ataç’a bilgi verdi.

Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Şahin, “Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç, gazilerimiz ve şehit ailelerimizin her zaman yanında. Tepebaşı Belediyesi’nin tüm kapıları biz gazilere ve şehit yakınlarına sonuna kadar açık oldu. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz ve yeni yılını da tebrik ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ataç da, “Şehit yakınları ve gazilerimiz olarak bizler için çok kıymetlisiniz. Biz, her zaman sizleri baş tacı etmeye devam edeceğiz. Yıllardır süren beraberliğimiz hiç bozulmayacak. Nazik ziyaretinizden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum, ben de tüm gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön