PROJELERİNİ BAŞKAN ATAÇ'A ANLATTILAR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi First Lego League Kulübü öğrencilerini ağırladı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın Eskişehirli öğrenciler ile temasları sürüyor.

Son olarak TED Eskişehir Koleji Özel Anadolu Lisesi First Lego League Kulübü Danışman Öğretmeni İlker Özel, Bilgisayar Öğretmeni Fatma Mete ve öğrenciler, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada öğrenciler kulüp olarak geliştirdikleri, “Akıllı Geri Dönüşüm Kutusu – Sıfır Atık” projesi hakkında Başkan Ataç’a bilgiler aktardı. Geri dönüşümün özendirilmesi, geliştirilmesi ve ödüllendirilmesini amaçlayan projeyi Başkan Ataç’a anlatan öğrenciler, geri dönüşüm kumbaralarına eklenecek bir modül ile kumbaraların akıllı şehir formatına uygun hale gelebileceğini aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ataç da öğrencileri ve öğretmenlerini, geri dönüşüm konusunda geliştirdikleri projeden dolayı tebrik etti. Gençlerin temiz çevre konusunda, bilimsel çalışmalar gerçekleştirmesinin çok büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu kaydeden Başkan Ataç, öğrencilere başarılar diledi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön