YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR'DAN ATAÇ'A ZİYARET


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’la bir araya geldi.

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Bir süre makamda sohbet eden Ataç ve Yaşar, daha sonra Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında yapılan ve belediye binasında sergilenen eserleri inceledi.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Tepebaşı bölgesinin ve Eskişehir’in sürekli olarak gelişmeye devam ettiğine dikkat çekti. Başkan Yaşar, “Ahmet Bey’le ben Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları arasında tecrübeleri olanlardanız. Kentlerimize güzel hizmetler yapmak istiyoruz. İnsanlarımızın yaşamaktan mutlu olduğu kentler oluşturmaya çalışıyoruz. Tepebaşı ise her gelişimde güzel gelişmeler gösteriyor. Biz de bundan mutlu oluyoruz. Çorak bir yerde Eskişehir’i dünya şehri haline getiren belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Ahmet Bey’in ve diğer başkanların da bu dönemde de Tepebaşı’na ve Eskişehir’e çok güzel hizmetler gerçekleştireceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Başkan Ataç da, Fethi Yaşar’ın bulunduğu nezaket ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti. Fethi Yaşar’ın Yenimahalle’de güzel hizmetler hayata geçirdiğini ifade eden Ataç, “Ankara’da Yenimahalle 2009’dan sonra çok farklı bir noktaya geldi. Bunu ben değil orada yaşayan vatandaşlarımız ifade ediyor. Fethi Başkanımızın, ticaret adamı ve belediye başkanlığı sıfatlarını birleştirerek Yeni Mahalle’ye çok güzel katkıları oldu, çok büyük yatırımlar yaptı. Özellikle muhalefet belediyeleri bütçe sıkıntısı çekerken büyük yatırımları yapabilmek büyük bir başarıydı. O yüzden Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli belediyelerinden bir tanesi. Gerçekten devrimler yapabilen bir belediye başkanı. Ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Hepimizin yolu açık olsun” diye konuştu.

Ziyaret, günün anısına Başkan Ataç’ın Yaşar’a Devrim Arabası’nın camdan figürünü armağan etmesi ve hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle sona erdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön