TEPEBAŞI'NDA BAYRAM COŞKUSU


Tepebaşı Belediyesi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da personeller arasındaki bayramlaşma, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın da katılımıyla coşku içinde gerçekleştirildi.

İlk bayramlaşma Fen İşleri ve Park Bahçeler çalışanları ile Zincirlikuyu şantiyesinde gerçekleştirilirken, diğer bayramlaşma ise Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında yapıldı.

Bayramlaşmalara katılan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, belediye çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Bayramlaşmalarda konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye çalışanlarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Sizlerle bir araya gelmek bana enerji veriyor” ifadelerini kullandı.

Tepebaşı Belediyesi’nin sıradan bir belediye olmadığına dikkat çeken Başkan Ataç, “Türkiye, bugün Tepebaşı Belediyesi’ni parmakla gösteriyor. Proje üreten, Avrupa Birliği projelerini kazanan ve ödüllendirilen bir belediyeyiz. Birleşmiş Milletlerin Eylül ayının başında Etiyopya’da 14 seneden beri yapmış olduğu kentsel gelişimlerle ilgili toplantılara bugüne kadar Türkiye’den ne özel ne de resmi bir kurum katılamamış. Türkiye’den ilk defa o toplantılara Tepebaşı Belediyesi katılacak. Bu hepimizin başarısıdır. Biz Tepebaşı ailesi olarak bugüne kadar yan yana, omuz omza yürüyerek başarıyı yakaladık. Bundan sonra da aynı şekilde başarılarımızın üstüne başarılar koyarak yolumuza devam edeceğiz. Ben, sağlık, mutluluk, huzur ve barış içinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Hepinizin bayramı kutlu olsun” dedi.

Bayramlaşmalar, aile fotoğrafı çekinilmesiyle sona erdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön