BAŞKAN ATAÇ'TAN BAŞKAN ÖZCAN'A ZİYARET


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar temenni etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Aydoğmuş ve Fikriye Güven Zaptiye’nin de kendisine eşlik ettiği ziyarette Başkan Ataç, Bolu’da elde ettiği seçim başarısından ötürü Başkan Özcan’ı tebrik ederken gerçekleştireceği çalışmalarda da başarılar diledi. Özcan’ın 24, 25, 26 ve 27. dönem Bolu Milletvekili olarak kenti için önemli hizmetlerde bulunduğunu kaydeden Başkan Ataç, bu hizmetlerin belediye başkanlığında da devam edeceğine inandığını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tanju Özcan da Tepebaşı Belediyesi’nin başarılı belediyecilik çalışmalarının tüm Türkiye’de örnek alındığını kaydederek; Başkan Ataç’ın tecrübelerinin çok değerli olduğunu söyledi.

Ziyarette ayrıca Bolu Belediyesi Anı Defteri’ne duygu ve düşüncelerini yazan Başkan Ataç, “Sevgili Bolulular; 2011 yılından beri sevgili Tanju Özcan’a duyduğunuz güveni bu dönemde yerelde değerlendirdiniz. Siz Bolulu dostlarımızı canı yürekten kutluyorum. Çok önemli bir tercih yaptınız. Şundan hiç şüpheniz olmasın; değerli dostum Tanju Başkanımız sizleri mahcup etmeyecek, başarıyı hep birlikte kutlayacaksınız. En yürekten sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kaleme aldı.

Belediyecilik çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulunulan ziyaret, karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön