GÖNÜL BİRLİĞİMİZ GÜÇLENEREK DEVAM EDECEK


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Uludere Mahallesi’nde bir dizi ziyarette bulunarak mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahalle sakini Eskişehirliler ile hemen her fırsatta buluşmaya devam ediyor.

Başkan Ataç bu kapsamda Uludere Mahallesi’ni ziyaretlerde ederek temaslarda bulundu. Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi Turgut Doğandor ve Uludere Mahalle Muhtarı Zeki Öztürk’ün de eşlik ettiği Başkan Ataç ilk olarak Hasan Hüseyin Çifti’nin evine konuk oldu ve burada hane halkı ile sohbet etti. Bir diğer Uludere sakini Mehmet Ali Altaş’ın evine de taziye ziyaretinde bulunan Başkan Ataç daha sonra Münevver Sarıköse isimli hastayı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Uludere Mahallesi’nde kıraathane ziyareti de gerçekleştiren Başkan Ataç, burada da vatandaşlar ile buluşarak sohbet etti ve talepleri dinledi. Başkan Ataç burada yaptığı konuşmada, “Uludere benim için çok önemli bir mahalle, davetinizden ötürü teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz, şehrimizin merkezde ya da kırsalda bulunan tüm mahallelerinde kendimizi evimizde gibi hissettiriyor, bizleri bağrına basıyor. Bu teveccühten dolayı ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Bu gönül birliğimiz güçlenerek devam edecek” diye konuştu.

Uludere sakinleri de Başkan Ataç’a ziyareti ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön