MOĞOLLAR ESKİŞEHİR'E GELİYOR


Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 12. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında gerçekleştirilecek son konserde efsane müzik grubu Moğollar sahne alacak.

Tepebaşı Belediyesi’nin 12.’sini gerçekleştirdiği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında düzenlenen konser programları, Moğollar konseri ile son bulacak. Sempozyumun ana sponsorlarından Espark AVM’nin destekleri ile düzenlenen konser, 16 Eylül Pazar günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek. Espark AVM yanında bulunan açık otopark alanında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek konser saat 20.30’da başlayacak. 1967 yılında müzik hayatına başlayan ve birçok unutulmaz esere imza atan Moğollar, sevilen şarkılarını Eskişehirli sevenleri için seslendirecek.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri müzikseverlerin unutulmaz bir gece yaşayacağı etkinlik hakkında yaptıkları açıklamada, tüm Eskişehir halkını konsere katılmaya davet etti.

KAPANIŞ TÖRENİ 15 EYLÜL’DE

            Öte yandan 12. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanış töreni 15 Eylül Cumartesi günü saat 18.30’da gerçekleştirilecek. Eti Eski Fabrika alanında düzenlenecek törenin ardından ise Özgenur Altuntaş’ın müzik dinletisi müzikseverler ile buluşacak.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön