HEDEFLERİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU


Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’nde yüzmenin yanı sıra masa tenisi çalışmaları da sürüyor.

Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını yürüten Masa Tenisi Takımı, Su Sporları Merkezi’ndeki antrenmanlarını sürdürüyor. Minik Kız-Erkek, Yıldız Kız-Erkek ve Genç Kız-Erkek olmak üzere 3 grup halinde, toplamda 61 sporcu, haftanın 3 günü Su Sporları Merkezi’ndeki masa tenisi salonunda çalışıyor.

Çalışmalarından bahseden masa tenisi antrenörü Tunay Coşkun; “Çeşitli yaş gruplarında 2’şer saat olmak üzere haftada 3 gün çalışıyoruz. Toplamda 61 lisanslı sporcumuz var. Bu yıl Türkiye genelinde düzenlenen il karmaları müsabakalarında erkek takımımız Türkiye 6.’sı oldu. Eskişehir’de ise minik ve yıldız kategorilerinde birinci, ikinci ve üçüncülüğü genelde sporcularımız elde ediyor.  Eylül’ün 15’inde yeni sezon başlayacak. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm sporcularıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Su Sporları Merkezi’nde takım arkadaşlarıyla çalışmalarını sürdüren genç sporcu Sıla Özburun; “5-6 yıldır masa tenisi oynuyorum. Eskişehir’deki müsabakalarda ilk 3’e girebiliyoruz. Amacımız Türkiye’de başarılı olmak” dedi. Bir diğer sporcu Mert Uçar ise yaklaşık 1,5 yıldır Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü’nde olduğunu belirterek; “Kulüp ortamına çok alıştım. Amacımız eğlenerek başarı elde etmek. Başarılar zaten eğlenmeyi de getiriyor” dedi.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön