ÜNİVERSİTE YOLUNDA GENÇLERE DESTEK


Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde yürütülen çalışmalar kapsamında, üniversite sınavına giren öğrencilere tercih yapmaları konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.

Üniversite sınavının ardından tercih yapacak gençlere, Tepebaşı Belediyesi’nden büyük bir kolaylık sağlanıyor. Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde verilen bu hizmet ile sınav sonucu belgeleriyle merkeze gelen üniversite adayları, hangi üniversiteyi seçecekleri konusunda danışıyorlar. Merkezde gönüllü olarak hizmet veren Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunu Hamza Hurşit ile yapacakları tercihleri değerlendiren öğrenciler, bu zorlu yolda destek alıyorlar.

1 Ağustos’tan beri devam eden danışmanlık hizmetinden bugüne kadar yaklaşık 100 öğrenci faydalandı. 14 Ağustos’a kadar sürecek hizmetten yararlanmak isteyen öğrenciler, 0 (222) 323 8535 numaralı telefondan bilgi alarak randevu alabilirler. Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi, Yenibağlar Mahallesi, Üniversite Caddesi, NO:144’te yer alıyor.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön