ATAÇ İLÇELERDEKİ TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı’nın yanı sıra Eskişehir’in tüm ilçelerinde ikamet eden vatandaşlar ile de bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç bu kapsamda Beylikova’da ilçe esnafını ve kıraathaneleri ziyaret ederek vatandaşların yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Ziyarette Başkan Ataç’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman, CHP Beylikova İlçe Başkanı Emin Eren, CHP Eskişehir Milletvekili Adayları Engin Çakmak, Sibel Yeşildal, Tepebaşı Belediye Meclis Üyeleri Hasan Tutucu ve Metin Gündoğdu da vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ataç ve beraberindekiler Beylikova programı kapsamında ilçe esnafını ziyaret ederek bol kazançlar diledi. Kıraathane ziyaretlerinde de Beylikovalılar ile buluşan heyet, vatandaşlarla sohbet etti. İlçe pazarını da ziyaret eden heyet burada da pazarcı esnafına bol kazançlar diledi. Başkan Ataç ve beraberindekiler, vatandaşlar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

ATAÇ ÇİFTELER’DE İFTARA KATILDI

Başkan Ataç’ın iftardaki durağı ise Çifteler ilçesi oldu. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftara Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Adar, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, CHP Eskişehir Milletvekili Adayları Jale Nur Süllü, Nuray Akçasoy, Engin Çakmak ve Metin Tomsuk da katıldı.

Başkan Ataç burada da Çiftelerliler ile sohbet etti. Başkan Ataç’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlar da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön