ATAÇ İNÖNÜ'DE İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTI


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Ramazan ayı dolayısıyla Eskişehirli vatandaşlar ile iftar sofralarında bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İnönü İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. İnönü ilçe meydanında düzenlenen iftar programına Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, CHP İlçe Başkanı Hamdi Tosunoğlu, Milletvekili Adayı Nuray Akçasoy ve çok sayıda İnönülü vatandaş katıldı.

Başkan Ataç burada İnönü sakinleri ile tek tek selamlaşarak sohbet etti. İftar vaktinin gelmesi ile birlikte İnönülüler ile birlikte iftar yapan Ataç, küçük bir çocuğa da çorbasını içirdi.

Ramazan ayı hakkında düşüncelerini açıklayan Başkan Ataç, “Eskişehir’in her noktasında iftar sofraları kuruluyor, bereket paylaşılıyor. Bu akşam da İnönülü hemşehrilerimiz ile aynı sofradaydık. Sağ olsunlar bizleri samimiyet ile karşıladılar. Ramazanın en sevdiğim yönü her kesimden insanı bir araya getiriyor olması...Diliyorum ki bu birliktelik, her zaman devam edecek” ifadelerini kullandı.

İftar programının ardından Başkan Ataç ve beraberindekiler Oklubal Mahallesi’nde kıraathane ziyaretinde bulundu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön