BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARETLER SÜRÜYOR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sivil toplum kuruşları ve spor derneklerinin temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak, Eskişehir Sinerji Tenis Kulübü Başkanı Hakan Arda ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Ataç'ı makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Arda, kulüp faaliyetleri hakkında Ataç'a bilgiler aktardı. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Arda; "Kulüp faaliyetleri hakkında sayın başkanımızı bilgilendirmeye geldik. Yaz tenis kurslarımız devam edecek. Hayat Tepebaşı'nda sloganından sonra "Tenis de Tepebaşı'nda" sloganıyla yolumuza devam ediyoruz. Tüm çocuklar ve yetişkinleri kursumuza katılmaya davet ediyoruz" dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini belirten Başkan Ataç, Arda ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Başkan Ataç'ın sonraki ziyaretçileri ise Avdan Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği oldu. Dernek Başkanı İsmail Kaya ve üyeleri, Başkan Ataç'a derneklerine verilen desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön