ÇYDD'DEN ATAÇ'A TEŞEKKÜR


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Eskişehir Şube Başkanı Sevgi Akmen ve dernek temsilcileri Başkan Ataç'ı ziyaret ederek Prof. Dr. Türkan Saylan Çocukluk Eğitim Merkezi için teşekkür etti.

Tepebaşı Belediyesi'nin çocuklar için hayata geçirdiği projelerden biri olan Prof. Dr. Türkan Saylan Erken Çocukluk Eğitim Merkezi geçtiğimiz ay hizmete girmişti. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği kurucularından, kız çocuklarının eğitimi için Kardelen projesinin mimarı Türkan Saylan'ın adını alan merkez, çocuklara hizmet vermeye devam ediyor.

ÇYDD Eskişehir Şube Başkanı Sevgi Akmen yaptığı açıklamada, "Sayın Başkanımıza Türkan Saylan Erken Çocukluk Eğitim Merkezi için teşekkürlerimi iletmeye geldim. Özellikle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkezi'nin de iyi dilekleri ve teşekkürleri var" dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Akmen?e teşekkür ederek, "Türkan Saylan'ın ışığı yolumuzu aydınlatıyor. Merkezimizin, O'nun adını taşıması bizi mutlu ediyor. Tepebaşı Belediyesi'nin çocuklara yönelik ürettiği birçok proje var. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar, Türkiye'nin aydınlık geleceği" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Sevgi Akmen, Başkan Ataç'a teşekkür plaketi takdim etti.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön