CHP ALPU TEŞKİLATINDAN ATAÇ'A ZİYARET


Cumhuriyet Halk Partisi Alpu Teşkilatı, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı ziyaret ederek, hem projeleri dinlediler, hem de yapılması planlanan termik santrale "Hayır" dediler.

CHP Alpu İlçe Başkanı Özgür Sarı, beraberindeki heyet ile Başkan Ataç'ı ziyaret etti. Sarı, "Tepebaşı Belediyesi'nin hayata geçirdiği projeleri Başkanımızdan dinlemek üzere, örnek almak üzere geldik. Bu çalışmaların, hizmetlerin bir gün Alpu'ya da gelmesini diliyoruz" şeklinde konuştu. Sarı ayrıca, Tepebaşı'na yapılması planlanan kömürlü termik santrale de değinerek, "Termik santrale karşıyız. Bununla ilgili Sayın Başkanımız Ahmet Ataç'tan bilgiler aldık. Bu projenin, hayat bitirici bir proje olduğunu biliyoruz. İnsanlara bunu anlatmamız gerekiyor, ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Ziyaret ile ilgili bir değerlendirme yağan Başkan Ataç, "Alpu İlçe Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Tepebaşı Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz projeleri anlatmaktan, paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Termik santral ise şu an Eskişehir'in en önemli konusu. Biz, sağlığımız için, çocuklarımız için bu santralin kurulmasına 'Hayır' diyoruz. Çünkü enerji üretmenin alternatif, zararsız yollarını Tepebaşı Belediyesi olarak biliyor, uyguluyoruz" dedi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön