BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi yeni yönetimi ve Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret etti. Belediyenin çalışmaları ve hayata geçirdiği projeler hakkında Başkan Ataç'tan bilgi alan konuklar kendilerini kabul ettikleri için Başkan Ataç'a teşekkürlerini iletti.

İlk olarak Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi Başkanı Duygu Akyol, "Gençlik Meclisi olarak bugün Ahmet Başkanımızı ziyaret ettik. 10. dönem Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi olarak aslında uzun zamandan beri kadın başkan çıkaramıyorduk. Bizim açımızdan güzel oldu. Sosyal aktiviteler yapıyoruz, mesleki sorunlar için Baro'dan talep de bulunuyoruz. Sosyal aktiviteler bakımından Eskişehir'de belediyeler ile kolektif olarak çalışmayı düşünüyoruz çünkü Baroların, gençlerin, avukatların toplumdan soyutlanmaması açısından bu ortaklaşa etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bugün de bizi ağırladığı için Ahmet Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Makine Mühendisleri Odası Sekreteri Atila Tomsuk ise "Başkanımızı oda olarak ziyaret ettik. Tepebaşı bölgesinde asansörlerin periyodik kontrollerini biz yapıyoruz. Bu konuda da değerlendirmeler yaptık. Ayrıca hafta sonunda gerçekleştireceğimiz genel kurulumuza da Ahmet Başkanı davet etmek için buradayız" şeklinde konuştu.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç da "Bizim makamımız herkese açık. Her fırsatta hem Eskişehirli hemşehrilerimiz hem de sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya geliyoruz ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuyoruz. Hiçbir zaman ulaşılamayan bir belediye başkanı olmadım, sivil toplum kuruluşlarımız ile bir arada olmaktan mutluyum" değerlendirmesinde bulundu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön