DENEYİMLİ YURTAŞLAR TARİHİ MEKÂNLARI GEZDİ


Tepebaşı Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri (TEBEV) bünyesinde hizmet alan ve Sağlıklı Yaşlılar Konukevi'nde kalan deneyimli yurttaşlar Bursa'da keyifli bir gün yaşadı.

Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren TEBEV bünyesinde hizmet alan deneyimli yurttaşlar ve Sağlıklı Yaşlılar Konukevi sakinleri, görevliler eşliğinde Bursa'daki tarihi yerlerden Cumalıkızık, Ulu Cami, Kapalı Çarşı ve Tophane semtini gezdi. Tophane'de bulunan Osmangazi ve Orhangazi türbelerini de ziyaret eden deneyimli yurttaşlar burada dua da etti. Düzenlenen gezi için Başkan Ataç'a teşekkür eden deneyimli yurttaşlar, "Bugün gerçekten unutulmayacak bir gün yaşadık. Kendimiz buraları gezemezdik. Görevliler sayesinde Bursa'nın tarihi yerlerini gezip görme imkanı bulduk. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Konu hakkında değerlendirmede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise "Deneyimli yurttaşlarımız bizim baş tacımız, onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onları senede bir gün değil 365 Gün hatırlamalıyız. Ben yurttaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu günler temenni ediyorum. Bu tür kültür gezilerimiz devam edecek" dedi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön