FEN İŞLERİ ÇALIŞIYOR


Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürüyor.

Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları Çukurhisar Mahallesi Fatih Caddesi, Çamlıca Mahallesi İşçi Sokak, Güllük Mahallesi Yüzügüllü ve Kırımlılar Sokak ve muhtelif sokaklar ile Çamlıca Mahallesi Ayfer Sokak’ta sürüyor.

Kilit taş, bordür, karo ve kaldırım çalışmaları ise Bahçelievler Mahallesi, Karadere Mahallesi, Çamlıca Mahallesi Baldan ve Kürşat Sokak, Güllük Mahallesi, Esentepe Mahallesi Yüce Sokak’ta devam ediyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Güllük, Çukurhisar, Yarımca Mahallelerinde gerçekleştiriliyor.

Mahalle sakinleri gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı memnuniyetini belirtirken, Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön