SAKATLAR DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN ATAÇ'A TEŞEKKÜR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi ile bir araya geldi. Dernek Başkanı Cafer Eşen ve üyeler, engelli bireyler için hayata geçirdiği projelerden dolayı Başkan Ataç’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı Cafer Eşen ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Ataç’ın makamında gerçekleşen ziyarete Eşen’in yanı sıra dernek yönetimi ve üyeler katılırken, Tepebaşı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Kemal Yıldırım da hazır bulundu. Buluşmada konuşan Eşen, Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal projelerinin Türkiye’ye örnek olduğunu ifade ederek, “Engelli vatandaşlarımıza sağlanan hizmetler dolayısıyla Ahmet Ataç Başkanımızı ziyaret etmek ve teşekkürlerimizi sunmak istedik. Tepebaşı Belediyesi çalışmaları ile Eskişehir’e değil, Türkiye’ye sosyal belediyecilik örneği oluyor. Montaj Atölyesi olsun, bakım merkezleri olsun, Gökkuşağı Kafe olsun… Eğitim görerek istihdam edilen engelli çocuklarımız, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmalarda iş bulabiliyor. Engelli çocuk sahibi aileler,  çocukları için endişelenirken şimdi iş sahibi olmalarının mutluluğunu yaşayabiliyor. Çocuklarımız da hem para kazanıyor hem de güven kazanıyorlar. Biz yapılan bu projeleri gerçekten destekliyoruz, devamını diliyoruz. Yaptığınız sosyal belediyecilik ve sağladığınız katkılar için gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz” sözlerini kullandı.

Başkan Ataç da ziyaretten ötürü konuklarına teşekkür ederek, “Engelli bireylerimiz için tüm imkanlarımızı seferber ediyor ve gecemizi, gündüzümüzü ‘Onlar için ne yapabiliriz’ sorusunu sorarak geçiriyoruz. Engelli bireylerimiz her zaman gözettiğimiz, her projemizde onlara nasıl katkı sağlayacağımızı düşündüğümüz göz bebeklerimiz. Onlar için çalışmaya, geleceğe güvenle bakabilmeleri adına mesai yapmaya devam edeceğiz. Projelerimize sağladığınız desteklerden ve ziyaretinizden dolayı sizlere de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konukların Başkan Ataç’a teşekkür çiçeği takdim ettiği ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön