KIRSAL MAHALLE MUHTARLARINDAN ATAÇ'A TEŞEKKÜR


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 5 kırsal mahallenin muhtarını makamında ağırladı. Muhtarlar, Başkan Ataç’a gerçekleştirdiği hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerin muhtarları ile bir araya geldi.

Alınca Mahallesi Muhtarı İbrahim Kesikbaş, Eğriöz Mahallesi Muhtarı Hasan Hüseyin ince, Gündüzler Mahallesi Muhtarı Yavuz Kaya, Kızılcaören Mahallesi Muhtarı Fesih Akkuş ve Uludere Mahallesi Muhtarı Zeki Öztürk, Başkan Ataç’ı ziyaret ederek mahallelerinde gerçekleştirilen belediye hizmetlerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Üstyapıdan sosyal faaliyetlere, temizlikten sağlık çalışmalarına kadar birçok belediye hizmetinin mahallelerine aksatılmadan ulaştırıldığını ifade eden muhtarlar, Başkan Ataç ile çalışmaktan ötürü mutluluk duyduklarını da belirtti.

Ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu ifade eden Ataç da “Yasa ile yaklaşık 50 köyümüz mahalle olarak belediyemize bağlandı. Senenin sonuna kadar mahalleye dönüşen köylerimizin üstyapı çalışmalarını tamamlamış olacağız. Ancak sadece yolların yapımı değil; yeşil alan ihtiyacı, park yapımı, temizlik hizmetleri, tohum takas ya da hasat şenlikleri gibi sosyal etkinlikler, Belde Evi ya da Deneyimli Kafe gibi merkezlerimiz ile tüm kırsal mahallelerimize ulaşıyoruz. Kent merkezi ya da kırsal mahalle sakini fark etmeksizin vatandaşlarımız da yapılan hizmeti, verilen emeği her zaman takdir ediyor. Bu yüzden tüm mahallelerimizde sıcak bir şekilde ve ilgiyle karşılanıyoruz, her mahallede kendimi evimde gibi hissediyorum. Tepebaşı halkı benim için çok kıymetli. En uzak noktaya varıncaya dek hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön