Komisyonlar


Meclis Başkanı

Dt.Ahmet ATAÇ

Meclis 1. Başkan Vekili

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)

Meclis 2. Başkan Vekili

Nuray AKÇASOY (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - Nazan ERŞAHİN (CHP)
Yedek Üye - Turgut DOĞANDOR (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - H. Canan ADLIM (CHP)
Yedek Üye - Ahmet İLKER (CHP)

Plan Bütçe Komisyonu

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Hasan Hüseyin BOLAT (CHP)
Niyazi ÇETİN (CHP)
Emre AYDIN (AKP)
Mustafa KAVAS (AKP)

Encümen Üyeleri

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Hasan TUTUCU (CHP)
Zehra ZEYDAN (CHP)

İmar Komisyonu

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)
Hasan ÜNAL (CHP)
İbrahim KÖKDERE (CHP)
Mustafa GÜLERYÜZ (AKP)
Ali İNCİ (AKP)

Eğitim Komisyonu

Fatma Banu KURT (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Nazan ERŞAHİN (CHP)
Mustafa BİRSEN (AKP)
Zuhal SEZGİN (AKP)

Yönetmelik Komisyonu

Ahmet VURAL (CHP)
Akın ÇAMOĞLU (CHP)
Turgut DOĞANDOR (CHP)
Orhan DURMUŞ (AKP)
Fatih ÖZATA (AKP)

İçkili Yerler Bölgesi Belirleme Komisyonu

Hasan ÜNAL (CHP)
Canan ADLIM (CHP)
Turgut DOĞANDOR (CHP)
Fatih ÖZATA (AKP)
Erkan KOCA (AKP)

Pazaryerleri Komisyonu

Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Metin GÜNDOĞDU (CHP)
Mustafa COŞU (CHP)
Fatih ÖZATA (AKP)
Mustafa KAVAS (AKP)

Hukuk Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP)
Nuray AKÇASOY (CHP)
Akın ÇAMOĞLU (CHP)
Fatih ÖZATA (AKP)
Erkan KOCA (AKP)

Sanat Kültür Spor Komisyonu

Metin GÜNDOĞDU (CHP)
Seyfettin ÇALIŞKAN (CHP)
Zeynep ÇETİN (CHP)
Orhan DURMUŞ (AKP)
Neşe KARADEMİR (AKP)

Esnaf ve Zanaatkârlar Komisyonu

Niyazi ÇETİN (CHP)
Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
Mustafa KAVAS (AKP)
Burhan ÇİFTER (AKP)

Sağlık Çevre Komisyonu

Canan ADLIM (CHP)
Zeynep ÇETİN (CHP)
Ahmet İLKER (CHP)
Emre AYDIN (AKP)
Meliha ÇELİK (AKP)

Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
Canan ADLIM (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Meliha ÇELİK (AKP)
Zuhal SEZGİN (AKP)

Afet ve Salgın Has. Önleme Komisyonu

Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)
Nuray AKÇASOY (CHP)
Şenel ALTUN (İP)
Meliha ÇELİK (AKP)
Ali İNCİ (AKP)

Tarihi Kentler Birliği

Nuray AKÇASOY (CHP)
Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)

Sağlıklı Kentler Birliği

Nazan ERŞAHİN (CHP)
Fatma Banu KURT (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
H. Canan ADLIM (CHP)

İsim Belirleme Komisyonu

Hasan ÜNAL (CHP)
Nazan ERŞAHİN (CHP)
Şenel ALTUN (İP)
Neşe KARADEMİR (AKP)
Mustafa GÜLERYÜZ (AKP)

Başa Dön