KADINLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ


Tepebaşı Belediyesi’nin yoğun katılım ile gerçekleşen pilates eğitimleri hakkında konuşan Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi olarak kadınlarımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen pilates eğitimleri 124 kadının katılımı ile sürüyor.

Uzman eğitmenler tarafından verilen pilates eğitimleri, haftada 2 gün ve 1 saat olarak 6 grup ile gerçekleştiriliyor. 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimlere gençlerin yanı sıra özellikle ev kadınları yoğun ilgi gösteriyor. Eğitimlere katılan kadınlar, pilates ile sağlıklı şekilde vakit geçirirken vücut dengelerini de sağladıklarını ifade ederek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletiyor.

Konu hakkında bir değerlendirmede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise kadınların hayatın her alanında yer alması gerektiğini belirterek, “Kadınlarımızın spor yapmasını son derece önemli buluyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz gibi onların da spor yapmaları için birçok noktada farklı branşlarda eğitimler düzenliyoruz. Pilates eğitimlerimiz de yoğun ilgi ile devam ediyor. Böylelikle hem nezih bir ortamda, sağlıklı bir şekilde spor yapıyor hem de güzel arkadaşlıklar edinerek sosyalleşiyorlar. Kadınlarımızın diğer spor faaliyetlerine olduğu gibi pilatese de yoğun ilgi göstermeleri bizim adımıza sevindirici bir durum. Onlardan talep geldiği sürece, biz de bu eğitimleri düzenlemeye devam edeceğiz. Tepebaşı Belediyesi olarak kadınlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön