BELEDİYE İŞ'TEN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Kemal Azak ile bir araya geldi. Azak, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçiminde tekrar göreve seçilen Başkan Ataç’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak ve yönetimini makamında ağırladı.

31 Mart Mahalli idareler Genel Seçimlerinde vatandaşın yüksek teveccühü ile yeniden Başkanlığa seçilen Başkan Ataç’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Azak, “Başkanımız her döneminde emek ve emekçinin yanında olmuştur. Yeni döneminde de yine işçilerin yanında olacağını biliyoruz. Yeni döneminde Başkanımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, “1999’dan bu yana geçen zaman çok kıymetli. Geçen 20 yıl zarfında çok şey değişti, bölgemiz Türkiye’de parmakla gösterilen bir ilçe haline geldi. Bunda hepimizin emeği, alın teri var. Çalışanı, emekçisi, sendikası, başkanı ile el ele verip bugünlere geldik. Her zaman emek ve emekçinin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön