KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR


Tepebaşı Belediyesi Sürdürülebilirlik Merkezi eğitim çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ECE Türkiye bünyesinde bulunan Espark Alışveriş Merkezi çalışanlarına yönelik Kurumsal Sürdürülebilirlik Eğitim ve Atölye çalışması gerçekleştirildi.

Tepebaşı Belediyesi’nin küresel amaçlar çerçevesinde başlattığı Kurumsal Sürdürülebilir Eğitim ve Atölye çalışmaları devam ediyor.

Daha önce belediye çalışanlarına ve otellere yönelik gerçekleştirilen ve kurumda ekonomik, çevresel ve sosyal etkilerini dengelemeyi amaçlayan kurumsal sürdürülebilirlik eğitimi, şehirdeki diğer işletmelerde de gerçekleştirilmeye başlandı. Bu kapsamda Tepebaşı Belediyesi Sürdürülebilirlik Merkezi tarafından ECE Türkiye bünyesinde bulunan Espark Alışveriş Merkezi çalışanlarına yönelik Kurumsal Sürdürülebilirlik Eğitim ve Atölye çalışması gerçekleştirildi.

Espark AVM’de gerçekleştirilen eğitimde Tepebaşı Belediyesi Sürdürülebilirlik Merkezi ekipleri tarafından çalışanlara iklim değişikliği, doğal kaynak kullanımı, toplumsal eşitsizlik gibi konuların yanı sıra işletmelerin sürdürülebilirlik faaliyetleri, raporlamaları, yasal yükümlülükleri ve bu yöndeki kazanımları hakkında bilgiler verildi.

Eğitimin ardından ise işletmeye dair sosyal, çevresel ve yönetişim boyutlarında mevcut durumun analiz edilmesi, sorunların tespit edilmesi ve bu yönde çözümler geliştirilmesine yönelik atölye çalışması yapıldı.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön