BAŞKAN ATAÇ: "BU BİRLİKTELİK ARTARAK DEVAM EDECEK"


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Pir Ahmet Efendi Derneği ve Seyyid Kemal Sultan Derneği’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ataç, “Biz büyük bir aileyiz sözü, slogan değil bir Tepebaşı gerçeğidir. Bu aile samimiyeti, bu birliktelik artarak devam edecek” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kentte faaliyet gösteren dernekler ile buluşmaya devam ediyor.

Başkan Ataç son olarak CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan ile birlikte Pir Ahmet Efendi Derneği ve Seyyid Kemal Sultan Derneği’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Her iki buluşmada da dernek üyeleri ile sohbet eden Başkan Ataç, “Hemşehrilerimiz ile her noktada bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bugün de Çamlıca’da mahalle sakinlerimiz ile buluştuk. Vatandaşlarımız ile aramızdaki güzel diyalog beni çok mutlu ediyor. Gittiğimiz her yerde gösterdikleri ilgiden dolayı tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şehrimizde kurduğumuz bu güzel diyalog, samimiyete dayalı güven ortamı, birlik ve beraberliğimiz devam edecek. Eskişehir’i daha da güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız” sözlerini kullandı.

Milletvekili Arslan da “Çamlıca Mahallemizde iki derneğimizin çok değerli başkan ve üyeleriyle bir araya geldik. Canlarımızın gösterdikleri yakın ilgiye yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Pir Ahmet Efendi Derneği Başkanı Hüseyin Kartal ve Seyyid Kemal Sultan Derneği Başkanı İrfan Gingin ile vatandaşlar da ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, 31 Mart seçimlerinde Başkan Ataç’a başarılar diledi.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön