BAŞKAN ATAÇ VE ÖZAYDEMİR'DEN SEMPOZYUM ALANINA ZİYARET


Tepebaşı Belediyesi’nin 16.’sını düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran  Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte sempozyum alanını ziyaret etti.

Tepebaşı Belediyesi tarafından 16.sı düzenlenen, Eskişehir Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu tüm hızıyla devam ediyor.

Kent halkı gün boyunca pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı alanını gezerken; Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da sempozyumun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran  Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir ile birlikte sempozyum alanını ziyaret etti. Başkan Ataç Özaydemir ailesi ile birlikte alandaki çalışmaları ve fırından çıkan eserleri inceledi. Sanat eserlerinin üretim aşamaları hakkında bilgiler alan Başkan Ataç ve Özaydemir ailesi, sempozyum alanında bulunan stantlarını da ziyaret etti.

Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için ortaya çıkacak anıtın Eskişehir’e ve Türkiye’ye değer katacağını ifade eden Özaydemir, Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nu kararlılıkla sürdürdüğü için Başkan Ataç’ı da tebrik etti. Başkan Ataç da konuklarına, sempozyuma sağladıkları desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön