ÇOCUK KARİKATÜRİSTLERİN ESERLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR


Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği 11. dönem 2. grup karikatür atölyesi sona erdi. Geleceğin karikatüristlerinin yaptıkları eserler 03 Haziran’da açılacak sergi ile beğeniye sunulacak.

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde yıllardır devam eden karikatür atölyeleri ile çocuklar hem el becerilerini geliştirmeye hem de eleştirel bakış açısı kazanmaya devam ediyor.

Düzenlenen 11. dönem 2. grup karikatür atölyeleri de sona erdi. Usta eğitmenler tarafından gerçekleştirilen karikatür atölyelerine katılan çocuklar, eğitimlerini başarıyla tamamladı. Mizah yeteneklerini ortaya çıkaran çocuklar, ilk karikatürlerini de hazırladı. Çocukların hazırladıkları karikatürlere de açılacak sergi ile Eskişehirlilerin beğenisine sunulacak. 03 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’te Atila Özer Karikatürlü Ev’de gerçekleşecek açılış ile çocukların ilk karikatürleri 3 gün süreyle görülebilecek.

Karikatüristler Alper Tümay Tok, Mehmet Günay Ercan ve Mehmet Tarık Erşan’dan karikatür öğrenen çocukların eserleri, Eskişehirliler ile buluşacak.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön