11. ULUSLARARASI ESKİŞEHİR ŞİİR BULUŞMASI BAŞLIYOR


Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, yerli ve yabancı şairin katılımıyla 01-04 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Buluşma kapsamında yapılacak etkinlikler, yine dopdolu geçecek.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması’nın 11’incisi, bugüne kadar olduğu gibi bu yıl da hem Türkiye’nin çeşitli illerinden hem de dünyanın farklı noktalarından gelen yabancı şairleri bir araya getiriyor.

11. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek çeşitli oturumlar ve etkinlikler ile bu yıl da dopdolu olacak. Buluşma, 02 Haziran Cuma günü saat 17.00’da etkinliğin onur konuğu olan Alova’nın imza töreni ile başlayacak. Ardından açılış töreni gerçekleştirilecek ve Max Greze müzik dinletisi ile Eskişehir Polifonik Koro konseri katılımcılar ile buluşacak.

03-04 Haziran günleri de şiir atölyeleri, şiir okumaları ve sergi etkinlikleri ile geçecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehirlileri, 11. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinliğine davet etti.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön