ÇOCUKLAR HAREKETLİ VE EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRDİ


Tepebaşı Belediyesi’nin, Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla çocuklar için düzenlediği Çocuklarla Hareketlilik Günü, yaklaşık 500 çocuğun katılımı ile eğlenceli ve sağlıklı etkinliklere sahne oldu.

Tepebaşı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Hareketlilik Haftası’nı birbirinden keyifli ve sağlıklı etkinlikler ile kutluyor.

Etkinlikler kapsamında birçok program düzenlenirken, kent sakinleri de hem eğlenceli hem de sağlıklı şekilde vakit geçiriyor. Bu kapsamda çocuklar için gerçekleştirilen “Çocuklarla Hareketlilik Günü” etkinliği de 500 çocuğun katılımı ile düzenlendi.

Özdilek AVM yanında bulunan çamlık alanda çocuk zumba, Oralet’in Dünyası Kukla Show, animatörlerle kulüp şarkıları & dansın yanı sıra geleneksel oyunlar yarışmalar kapsamında yumurta taşıma, halat çekme, çuval yarışı ile oyun parkuru, beden atölyesi, spor oyunları, şişme kaydırak, basket atma, halka atma, zıpzıp, atölye stantları ile çocuklar bolca hareket ederek sağlıklı ve eğlenceli aktivitelere katıldı.

Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi, Özdilek AVM, Eko-Okullar ve GYMini Cimnastik Salonu iş birliğinde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, çok eğlendiklerini ifade etti.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön