TEPEBAŞI'NIN SANATI ARTCONTACT İSTANBUL'DA TANITILACAK


Tepebaşı Belediyesi, 26-29 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda yer alarak Eskişehir’i tanıtacak.

Tepebaşı Belediyesi sanata verdiği değer ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği organizasyonlar ile beğeni toplarken, prestijli fuarlarda yer bulmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Tepebaşı Belediyesi’nin sanat eserleri, 26-29 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda sergilenecek. Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde ATİS Fuarcılık tarafından bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek fuarda, binden fazla sanatçının 4 bine yakın eseri, ziyaretçilerle buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi de binlerce kişinin göreceği fuar alanında Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, Uluslararası Sanat Çalıştayı ve Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinlikleri ile Varlığınız Sağlığımız Anıtı’nın tanıtımını yapacak. Tepebaşı Belediyesi ayrıca uluslararası düzeyde kazandığı ödülleri ve projelerini de katılımcılara aktararak, Eskişehir’in tanıtımına katkıda bulunacak.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön