HAVA SOĞUK TEPEBAŞI SICAK


Tepebaşı Belediyesi, soğuk hava ve kar yağışı sebebiyle, evinden çıkmakta güçlük çeken 65 yaş üzeri ve/veya engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor. 444 44 26 numaralı telefondan belediyeye ulaşan vatandaşların, acil durum ihtiyaçları belediye çalışanları tarafından kendilerine ulaştırılacak.

Tepebaşı Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile kent halkı için örnek hizmetler üretmeye devam ediyor.

Eskişehir’de etkili olan kar yağışı ve soğuk hava koşulları nedeniyle evinden çıkmakta güçlük çeken 65 yaş üzeri ve/veya engelli vatandaşlar, acil durum ihtiyaçları için Tepebaşı Belediyesi’ne ulaşabiliyor.

444 44 26 numaralı Mavi Masa hattını arayarak ihtiyaçlarını bildiren vatandaşlara, Tepebaşı Belediyesi personeli istediklerini ulaştıracak.

Tepebaşı yalnız bırakmıyor

Vatandaşlar, “Hava soğuk, Tepebaşı sıcak” sloganı ile verilecek hizmet kapsamında, Mavi Masa’yı arayarak acil ihtiyaçlarının alınması için destek talep edebiliyor. Belediye yetkilileri de Tepebaşı Belediyesi’nin tüm personel ve imkanları ile vatandaşların yanında olduğunu belirterek, mevsim koşulları kapsamında hizmetin devam edeceğini ifade ediyor.

Konu hakkında bilgi almak ya da acil ihtiyaçlarını bildirmek isteyen vatandaşlar, 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattından Tepebaşı Belediyesi’ne ulaşabiliyor.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön