Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi


Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi

Merkezimiz 20 Mart 2023 Pazartesi günü, bir eğitim koordinatörü, on bir branş öğretmeni, bir rehber psikolog, üç büro personeli, iki yardımcı hizmetli ve kayıtlı 460, faal 375 ilköğretim 4-5-6-7-8. sınıf öğrencisi ile hizmete başlamıştır.

Öğrencilerimize Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinde destek eğitimleri sağlanmakla birlikte rehberlik servisimizce gerekli bilgilendirmelerde yapılmaktadır.

Geçen yaklaşık dört haftalık süreç içerisinde dokuz derslikte 24 ayrı öğrenci gurubu ile öğretmenlerimizle önceden çalışılarak planlanan, ders programları temelli konu anlatımları küçük kazanım ve öğrenci seviye belirleme test uygulamaları gerçekleştirilmiştir. Şu an itibarı ile kayıtlarımız devam etmektedir. İlk hafta velilerimizle sınıf seviyeleri bazında çok amaçlı salonumuzda tanışma ve merkezimizin kuruluş amacı faaliyet alanları konulu tanıtım toplantıları gerçekleştirilmiştir. Merkezimizin veli eğitimlerine de önümüzdeki süreçte başlayacağı bildirilip varsa öncelikli taleplerinin tarafımıza iletilmesi söylenmiştir. Büyük bir veli memnuniyeti tarafımızdan gözlenmektedir.

Rehberlik ve psikolojik destek ünitemiz öğrenci ve velilerimiz dışında mahalle sakinlerimize de randevu sistemi ile destek sağlamaktadır.

Kütüphanemize kitap bağışı devam etmekte olup, öğrencilerimizin yanında velilerimize de hizmet vermektedir.

Kantinimiz yeni hizmete başlamıştır.

Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezimiz tüm çalışanları ile kuruluş amaç ve ilkeleri ışığında sevgili çocuklarımıza ve bölge halkına en iyi hizmeti verme gibi bir misyonu üstlenmenin bilinci içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Adres


Bahçelievler Mahallesi Kumluk Sokak No:9 Tepebaşı / ESKİŞEHİR 0 222 320 27 42
Başa Dön