Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi


Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi

2015 yılı Mayıs ayında açılan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezimizden, Yaşam Köyü içerisindeki birimlerden hizmet alan bireyler (engelli öğrenciler, alzheimer hastaları, yaşlı konukevi sakinleri) ihtiyaçları doğrultusunda fizyoterapist eşliğinde yararlanmaktadırlar. Aynı Merkez içinde bulunan Beceri ve Sanat Atölyelerimizden Yaşam Köyündekilerle birlikte mahalle sakinleri de faydalanmaktadır. Bütün bu hizmetler ücretsizdir.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezimizde yürüme bantları ve kondüsyon bisikletleri ile birlikte çeşitli fizyoterapi cihazları bulunmakta olup fizyoterapist eşliğinde hizmet verilmektedir.

Beceri ve Sanat atölyelerinde; Cam Füzyon, Seramik, Ahşap Boyama, Ebru, Mum - Sabun Yapımı, Su Kabağı ve Resim gibi sanat kursları verilmektedir. Bu kurslardan Yaşam Köyünden hizmet alan bireyler (Sağlıklı yaşlılar, Engelliler) ile Tepebaşı bölgesinde ikamet eden engelli, çocuk, yaşlı, yetişkin vatandaşlarımız ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Ayrıca yapılan ürünler düzenlenen sergilerle vatandaşlarımızın beğenisine sunulmaktadır.Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi - Beceri ve Sanat Atölyesi hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Adres


0532 204 61 60
Başa Dön