Su Sporları Merkezi


Tepebaşı Belediyesi'nin örnek tesisi Su Sporları Merkezi'nde yaz süreci hareketli geçiyor. Tüm gruplarda başlayan eğitimler aralıksız devam ederken yeni yüzmeye başlayan çocuklar temel eğitimleri almaya devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi'nde devam eden kurslarla ilgili merkez Koordinatörü Serkan Aygün bilgi verdi.

Aygün, yüzme çalışmalarının tamamını kendi ekipleriyle koordine ettiklerini belirterek 16 Haziran da başlanan çalışmaların on hafta sürerek 30 Ağustos'ta son bulacağını söyledi.

Koordinatör Serkan Aygün çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi "Su Sporları Merkezi'nde ilk günden itibaren havuz güvenliği, suya alışmaları, ayak vuruşunu öğrenmeleri il başlıyoruz. İlerleyen süreçte nefes - kol ve ayak koordinasyonunu geliştirmelerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Hedefimiz bu çalışmalar sonunda şu an çalıştığımız altı yaş gurubumuzun suyun üzerinde rahatlıkla kalabilmeleri ve aileleriyle tatile gittiklerinde ailelerin daha rahat olmalarını amaçlıyoruz. Bundan sonraki dönemlerde de onar haftalık çalışmalarımız devam edecek. Yüzmeye yeni başlayan çocukların yüzme tekniklerini öğrenmeleri ve geliştirmeleri hatta bu süreçte takım sporcusu olarak yüzme sporuna gönül vermeleri en büyük isteğimiz. Bu isteğimize Tepebaşı Belediyesi'nin tam donanımlı uzman kadrosu ile bu tesislerinde 2-3 sene içerisinde ulaşacağımıza eminiz"

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi yüzme kurslarının yanı sıra H2O Kafe ile de sporculara vitamin bar ve ailelere farklı lezzetler imkanı sunuyor.

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön