Hedef Batıkent Belde Evi


Hedef Batıkent Belde Evi

Hedef Batıkent Belde Evi Kasım 2013 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Batıkent mahallesinde ikamet eden, başta çocuklar olmak üzere bireylerin zihinsel, bilişsel ve psikomotor gelişimine katkıda bulunup etkinlikler yolu ile sosyal ve kültürel hayatlarını zenginleştirip topluma yararlı ve kendine güvenen bireyler olmalarına katkı sağlamaktır.

850 metrekare alan üzerine kurulu merkezimizde 1 adet tiyatro salonu, 1 adet çok amaçlı salon, 1 adet seramik atölyesi, 1 adet aktivite atölyesi,1 adet oyun sınıfı, 1 adet jimnastik salonu ve 1 adet fitness salonu bulunmaktadır. Açıldığımız günden bugüne kadar 8500 çocuk 4550 yetişkin kursiyerimiz çeşitli kurlarımızdan faydalanmıştır.

Merkezde çocuklar için açılan kurslar; bale, halk dansları, yaratıcı drama, tiyatro, oyun beceri, resim, seramik, jimnastik, satranç, kukla, etüt, söz küçüğün, gitar, öykü drama, atık malzeme kukla atölyesi, karaoke , junior survivor, amatör jonklörlük ve piyano olmak üzere her dönem farklılık göstermektedir. Yetişkinler için açılan kurslarımız ise; aerobik, fitness, yoga, seramik, taş boyama, dekoratif boyama, kâğıt sanatı, bağlama ve resimdir.

Verilen Kurslar

İletişim Adres


Batıkent Mahallesi Orgeneral Kıvrıkoğlu Caddesi No:73 K.2 D.1 0 222 315 24 23
Başa Dön