Atatürk

KOMİSYONLAR

vizyon

Meclis Başkanı

Dt. Ahmet ATAÇ

Meclis 1. Başkan Vekili

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)

Meclis 2. Başkan Vekili

Mete YILMAZ (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - Ahmet İlker (CHP)
Yedek Üye - Nazan ERŞAHİN (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - H. Canan ADLIM (CHP)
Yedek Üye - F. Rabia AY(CHP)

Plan Bütçe Komisyonu

Ahmet İLKER (CHP), H.Hüseyin BOLAT (CHP), Yaşar TEPEKAYA (CHP), Orhan DURMUŞ(AKP), Onur OSKAY(AKP)

Encümen Üyeleri

H.Canan ADLIM (CHP), H.Ersen YENİCELİ (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP)

İmar Komisyonu

Erdoğan ERDOĞMUŞ(CHP), Yrd. Doç. Dr. Erkan UÇKAN (CHP), Serdar Taci ZENGİN (CHP), Tuncer KÖKÜER (AKP), Fatih DÜŞ (AKP)

Denetim Komisyonu

Ahmet İLKER(CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Orhan DURMUŞ (AKP)

Eğitim Komisyonu

S. Taci ZENGİN (CHP), Nazan ERŞAHİN (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP), Aydan ÜNLÜOĞLU (AKP), Sami AYDOĞDU (AKP)

Yönetmelik Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP), İbrahim KÖKDERE (CHP), Mukaddes H. YILMAZ (CHP), Zihni ÇALIŞKAN (AKP), Aydan ÜNLÜOĞLU (AKP)

İçkili Yerler Bölgesi Belirleme Komisyonu

Niyazi ÇETİN (CHP), Hasan TUTUCU (CHP), İbrahim KÖKDERE (CHP), Serhan ARIMAN (AKP), Ali KARADEMİR (AKP)

Pazaryerleri Komisyonu

Yaşar TEPEKAYA (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP), Hasan TUTUCU (CHP), Mümin ESENOĞLU (AKP), Sami AYDOĞDU (AKP)

Hukuk Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP), F.Rabia AY (CHP), Nazan ERŞAHİN (CHP), Zihni ÇALIŞKAN (AKP), Serhan ARIMAN (AKP)

Sanat Kültür Spor Kom.

Mete YILMAZ (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), İbrahim KÖKDERE (CHP), Ayhan ÜNLÜOĞLU (AKP), Onur AKSOY (AKP)

Esnaf ve Zanaatkârlar Komisyonu

Eyyüp YILMAZ (CHP), Niyazi ÇETİN (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Ahmet SİVRİ (AKP), Mustafa ÖNDER (AKP)

Sağlık Çevre Komisyonu

F. Rabia AY (CHP), Zeynep ÇETİN (CHP), Mukaddes H. YILMAZ (CHP), Mustafa ÖNDER (AKP), Ahmet SİVRİ (AKP)

Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP), Zeynep ÇETİN (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Prof. Dr. Nermin GENCE (AKP), Aydan ÜNLÜOĞLU (AKP)

İç Anadolu Belediyeler Birliği

Dt.Ahmet ATAÇ, Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP), Ahmet İLKER (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP / Yedek), İbrahim KÖKDERE (CHP / Yedek)

Tarihi KEntler Birliği

Dt.Ahmet ATAÇ, Yrd. Doç. Dr. Erkan UÇKAN (CHP), Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP / Yedek)

Sağlıklı Kentler Bİrliği

F. Rabia AY (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Nazan ERŞAHİN (CHP / Yedek), H. Canan ADLIM (CHP / Yedek)

SedefMedya
SehriKesfet