Atatürk

TEPEBAŞI BELEDİYESİ HABERLER

Haber Resim

EMEKLİ EĞİTİMCİLER BAŞKAN ATAÇ'I ZİYARET ETTİLER

1990 yılında kurulan Eğitim-İş Sendikası’nın kurucu genel başkanı, MYK üyeleri ve ülkenin çeşitli kentlerinde şube başkanlığı yapmış olan emekli eğitimciler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Konuklara eşlik eden eğitimci yazar İbrahim Gerede, “Bu topluluk 1990 yılında kurulan Eğitim-İş Sendikası’nın kurucu başkanları ve yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlar her yıl belirli tarihlerde belirli kentlerde buluşuyorlar. Bu yılda Eskişehir’de buluştular. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Meclis salonunda konuklarını ağırlayan Başkan Ataç Tepebaşı Belediyesinin hayata geçirdiği projeler hakkında bilgiler verdi. Başkan Ataç “Tepebaşı 350 bin nüfusu olan bir ilçedir. 1999 da Tepebaşı ihmal edilmiş bir ilçeydi. Bugün çok farklı bir noktaya geldi. İsteyince çalışınca her şey oluyor ve daha yapacağımız işler var. Biz belediyeciliğe farklı bakıyoruz standart belediyecilik olarak bakmıyoruz. Yeni nesil belediyeciliği önemsiyor ve seviyoruz. Temel hizmetlerin yanı sıra özellikle sanata, kültüre, sağlığa ve eğitime önem veriyoruz” dedi.

Eklenme Tarihi: 18.05.2017

Haberle İlgili Fotograflar

SedefMedya
SehriKesfet