Atatürk

TEPEBAŞI BELEDİYESİ HABERLER

Haber Resim

BAŞKAN ATAÇ TEBEV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TEBEV kapsamında evde bakım hizmeti verilen vatandaşlara ziyaretlerini sürdürüyor.

Tepebaşı Belediyesi, TEBEV (Evde Bakım Hizmetleri) ile her geçen gün daha fazla vatandaşımıza umut oluyor. Başkan Ataç, TEBEV’den yararlanan Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ikamet eden 94 yaşındaki Zeynep Kaya ile Hoşnudiye Mahallesi’nde ikamet eden 74 yaşındaki Ömer Osman Yeler’i ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti.

Vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Ataç, “Bugün evde bakım hizmeti alan vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Belediye olarak her zaman onların yanlarındayız. Onların yüzlerinin gülmesi bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Verilen hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, yalnız olmadıklarını bilmenin mutluluğunu kendilerine yaşattığı için Başkan Ataç’ a teşekkür ettiler. 

TEBEV, “Sürekli sağlık hizmeti” anlayışı ile 3 kurum hekimi, 2 hemşire, 1 sosyolog, 1 psikolog, 2 sosyal işler personeli, 4 temizlik personeli ile 320 68 68 numaralı telefondan bir dost eli kadar yakın.

Eklenme Tarihi: 10.01.2017

Haberle İlgili Fotograflar

SedefMedya
SehriKesfet